Blog CadXpert
Druk 3D to nasza pasja

Zapraszamy na Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów

Targi WIRTOTECHNOLOGIA 2017 odbywają się w dniach 3–5 października w Sosnowcu. Nie mogło nas zabraknąć na wydarzeniu poświęconym technologiom addytywnym, urządzeniom do szybkiego prototypowania oraz oprogramowaniu, które wspiera pracę inżynierów.

CadXpert na targach Wirtotechnologia

Na stoisku zaprezentujemy nasze flagowe produkty i rozwiązania dla druku 3D. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z zaletami i parametrami urządzeń Stratasys, MakerBot, Formlabs, a także skanerów EinScan. Na targach pokażemy przykładowe wydruki i opowiemy o zastosowaniach oraz możliwościach wprowadzenia technologii 3D do produkcji lub prototypowania.

Znajdź nas w bloku MAŁOPOLSKA INNOWACYJNA

Stoisko B-537

mapa targów Toolex

O targach TOOLEX

Targi WIRTOTECHNOLOGIA 2017 są imprezą towarzyszącą Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbywają się po raz 10. Jubileuszowa edycja tylko potwierdza znaczenie spotkań biznesowych organizowanych na Śląsku. W sumie na wszystkich wydarzeniach targowych pojawi się blisko 500 wystawców reprezentujących 16 państw. To łącznie daje przedstawicieli 600 światowych marek, którzy zaprezentują nowości i trendy w swoich branżach. Targi każdorazowo są idealną okazją spotkania w gronie specjalistów i odbycia interesujących rozmów, które mogą w przyszłości zaowocować nowymi inwestycjami.

Zachęcamy do skorzystania z tej okazji i odwiedzenia stoiska CadXpert.

Więcej o targach WIRTOTECHNOLOGIA 2017    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *