Eventy i szkolenia z zakresu druku 3D

Drukarki i skanery 3D to innowacja, która przyciąga zainteresowanie każdego. Dzielimy się z Państwem zdobytą przez lata wiedzą i doświdczeniem.
Oferujemy pokazy z zakresu druku 3D podczas konferencji, eventu branżowego, targów czy też dni otwartych. Przygotowujemy gadżety promocyjne zaprojektowane specjalnie dla Państwa dla każdego z uczestników eventu.
Rozbudowany park maszynowy umożliwia przeprowadzenie warszatatów szkoleniowych z zakresu projektowania oraz druku 3D. Zapewniamy materiały szkoleniowe, komputery oraz odpowiednią ilość drukarek 3D w zależności od ilości uczestników.
Eventy obsługujemy kompleksowo:
Przygotowanie
Indywidualne ustalenie potrzeb oraz zakresu usług z każdym klientem. Profesjonalnie doradzamy jak uatrakcyjnić event. Możliwość wyboru różnych opcji z zakresu szkolenia.
Organizacja
Zapewniamy kompleksową obsługę stoiska – dostarczamy drukarki 3D, komputery, rzutnik, materiały do druku oraz modele pokazowe.
Atrakcje
Każdy z uczestników otrzymuje wydrukowany model 3D. W między czasie nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.
Dydaktyka
Prowadzimy szkolenia z zakresu projektowania i druku 3D. Uczestnicy naszych szkoleń zdobywają bezcenną wiedzę praktyczną, którą z powodzeniem mogą wykorzystywać w pracy.
Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Amway Innovation Day, wydarzenia, podczas którego omawialiśmy zagadnienia druku 3D:
Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem z zakresu druku 3D, pokazem podczas konferencji, eventu branżowego, targów czy też dni otwartych, prosimy skorzystać z poniższego formularza.
x
Chcesz być na bieżąco z ofertą CadXpert ?

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera.