Nowy Smart Extruder+ Całkowicie nowa jakość Twoich wydruków

Przedstawiamy Państwu najnowszy Smart Ekstruder+ dedykowany dla drukarek 3D Makerbot Replicator® 5-tej generacji. Wprowadzono wiele zmian, które można zaobserwować m. in w łączności ekstrudera z drukarką, pozycjonowaniu głowicy oraz wczytywaniu filamentu. Nowe rozwiązania pozwalają na szybsze rozpoczęcie wydruku oraz uzyskanie dokładniejszego pozycjonowania głowicy.

Przeprowadzono łącznie 160.000 godzin testów (18 lat) na 5.800 wydrukach próbnych niezależnie przez MakerBot oraz Stratasys.

Poniższy film przedstawia zmiany wprowadzone w Smart Ekstruder+

Drukarka 3D MakerBot Replicator 2

Zobacz jak wygląda nowy
Smart Ekstruder+ od środka:

Usprawniony proces wczytywania oraz wyczytywania filamentu w Smart Ekstruder+. Informacje o dokładnym postępowaniu wyświetlają się na panelu informacyjnym drukarki.
Bardzo precyzyjnie wykonany element metodą wtrysku. Koło enkodera mierzy nawet minimalne przyrosty ruchu, co pozwala na uniknięcie fałszywych wykryć braku filamentu i płynną pracę z drukarką 3D.
Nowa głowica pozwala na dokładniejsze pozycjonowanie stołu roboczego. Dodatkowo umieszczono wewnątrz rurkę PTFE zapobiegającą blokowaniu filamentu.

Poniższy film przedstawia wewnętrzną budowę Smart Ekstruder+Smart Ekstruder+ posiada również mocniejsze magnesy i dłuższe piny, które pozwalają na lepsze połączenie ekstrudera z drukarką 3D. Czujnik braku filamentu informuje użytkownika o braku materiały, zatrzymując wydruk, po czym po załadowaniu nowego filamentu pozwala na dalszy wydruk kontynuowany od miejsca zatrzymania.

Chcesz być na bieżąco z ofertą CadXpert ?

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera.

x
x
x
x