Blog CadXpert
Druk 3D to nasza pasja
paragraf

Poznaj naszą nową Politykę Prywatności

Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy zawarte w Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danych oraz transparentności w procesach ich przetwarzania przesyłamy Państwu informację o przetwarzanych przez nas danych osobowych, a także przysługujących Państwu prawach. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje związane z naszą nową Polityką prywatności.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym tekstem: Polityka prywatności i zasady Cookies >

• Administratorem danych osobowych jest firma CADXPERT P. Gurga M. Dukat Spółka Jawna z siedzibą przy ulicy Ciepłowniczej 23, 31-574 Kraków, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000580592, posiadająca NIP: 6751526384. Dane kontaktowe: info@druk3d.cx, tel.: +48 12 307 25 24. Z Administratorem danych w sprawie przetwarzania danych można kontaktować się pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub poprzez email: iodo@druk3d.cx

• Państwa dane osobowe są przetwarzane na potrzeby związane z działalnością firmy. Przetwarzamy dane m.in. po to by, wystawiać faktury, wysyłać bezpłatne wydruki próbne, przedstawiać oferty handlowe i marketingowe, wysyłać newsletter.

• Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Aby usunąć swoje dane z bazy mailingowej, a tym samym wypisać się z newslettera, należy kliknąć w link wypisu znajdujący się w stopce tej wiadomości lub napisać na: iodo@druk3d.cx

• Dane osobowe są udostępniane podmiotom świadczącym usługi związane ze wsparciem programistycznym i informatycznym, podmiotom świadczącym usługi windykacyjne, podmiotom świadczącym usługi prawne, na podstawie umów o powierzenie przetwarzania danych. Umowy udostępniamy do wglądu na życzenie.

• Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

• Adres mailowy do kontaktu w sprawach związanych z danymi osobowymi: iodo@druk3d.cx    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *