Blog CadXpert
Druk 3D to nasza pasja

MakerBot bierze udział w konferencji ISTE 2017

MakerBot jest obecny na ISTE 2017 – jednej z największych konferencji dotyczących edukacji i technologii w USA.

Początkiem tego tygodnia swoją premierę miała nowa usługa My MakerBot, która będzie dostępna w nadchodzącym roku szkolnym. My MakerBot to platforma oparta na internetowej chmurze, która umożliwia użytkownikom uruchamianie i monitorowanie drukarek 3D bezpośrednio z poziomu przeglądarek internetowych. Ta nowa funkcja otwiera świat drukarek 3D MakerBot dla Chromebook’ów, które szybko stają się najpopularniejszym laptopem edukacyjnym na świecie.

MyMakerBot_Chrome_HERO

My MakerBot połączy się bezpośrednio z platformą Tinkercad, powszechnie używanym narzędziem do projektowania 3D dla początkujących. Nowe połączenie umożliwi studentom tworzenie modeli 3D, a następnie wydrukowanie ich szybciej niż kiedykolwiek przedtem. My MakerBot ustala nowe standardy łatwiejszego użycia i dostępu do drukowania 3D.

MakerBotEducatorsGuidebook_HERO

W tym tygodniu swoją premierę ma również MakerBot Educators Guidebook, który będzie dostępny w roku szkolnym 2017/2018. Podręcznik posiada ponad 150 stron zawierających kompletny kurs 3D w zakresie drukowania i projektowania. Przewodnik edukacyjny MakerBot Educator Guidebook został napisany we współpracy z ponad 80 praktykami i wychowawcami. Jest wyposażony w zasoby ułatwiające naukę i zaangażowanie uczniów w zajęciach szkolnych.

Dowiedz się więcej o druku 3D w edukacji    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *