Blog CadXpert
Druk 3D to nasza pasja
wzor (1)

Nowoczesne technologie w przemyśle II edycja –

Dziękujemy wszystkim uczestnikom seminarium „Nowoczesne technologie w przemyśle”, które odbyło się wczoraj w Hotelu Focus w Chorzowie. Czytaj więcej

wzor (1)

Zwinne wytwarzanie – Formlabs

Zwinne wytwarzanie
(ang. agile manufacturing) to koncepcja takiej organizacji wytwarzania, która zapewnia przewagę konkurencyjną poprzez ciągłe doskonalenie, szybką reakcję, systematyczne podnoszenie jakości, społeczną odpowiedzialność i koncentrację na potrzebach odbiorcy.

Czytaj więcej

blog

Rewolucyjna opcja wypełnienia MinFill w MakerBot Print

Najnowsza aktualizacja dedykowanego oprogramowania do drukarek 3D MakerBot Print wprowadza nową opcję wypełnienia modeli.

Czytaj więcej

jpg

Stratasys F370 do zobaczenia w Krakowie

Najnowsze urządzenie firmy Stratasys właśnie trafiło do naszego Showroom’u w Krakowie. Mowa o drukarce 3D Stratasys F370, które zaledwie kilka miesięcy temu miało swoją światową premierę.

Czytaj więcej

wzor (1)

Wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych życzy zespół CadXpert

Szanowni Klienci!

Z okazji nadchodzących Świat Wielkanocnych składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia. Życzymy przede wszystkim wiosennych nastrojów oraz ciepłej i radosnej atmosfery.
Czytaj więcej

wzor (1)

Nowoczesne technologie w przemyśle II edycja

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe seminarium, które organizujemy we współpracy z firmą Evatronix.

Czytaj więcej

blog

Printed Health #2: Aktualne zastosowania druku 3D w medycynie

Druk 3D w medycynie i stomatologii —  już w najbliższą sobotę (1 kwietnia) będziemy uczestniczyć w konferencji Printed Health w Warszawie. Będzie to doskonała okazja do rozmowy nt. wykorzystania technologii druku 3D w medycynie i stomatologii.

Czytaj więcej

blog

Kup drukarkę 3D Formlabs i otrzymaj zapas żywic o wartości 1500zł! – Specjalna Oferta Targowa

Specjalna promocja na zakup drukarki 3D Formlabs Form 2 – złóż zamówienie w dniach 28-30 marca 2017 i otrzymaj gratis zapas żywic o wartości 1500 zł!

Czytaj więcej

cx2

Odwiedź nasze stoisko podczas Dni Druku 3D w Kielcach 28-30 marca

Targi Kielce po raz kolejny będą gospodarzem największego wydarzenia w środowisku druku 3D w naszym kraju. Podczas trzech dni targowych będą Państwo mieli okazję zobaczyć na własne oczy urządzenia od wiodących producentów drukarek 3D na świecie firm MakerBot/Stratasys oraz Formlabs.
Czytaj więcej

cx1

Usługi druku 3D na przemysłowych systemach druku 3D Stratasys

Z początkiem roku rozszerzyliśmy nasz park maszynowy o profesjonalne urządzenia firmy Stratasys pracujące w technologii FDM oraz PolyJet. Systemy druku 3D firmy Stratasys pozwalają na zapewnienie jeszcze wyższej jakości świadczonych usług oraz szerszej gamy materiałów do druku 3D.

Czytaj więcej