Blog CadXpert
Druk 3D to nasza pasja
dni druku 3d

Dni Druku 3D w Kielcach. Odwiedź koniecznie stoisko B62

Zbliża się wielkie święto branży druku 3D, czyli jedne z największych targów w Polsce poświęconych technologiom addytywnym. Dni Druku 3D w Kielcach odbędą się w trakcie przemysłowych targów STOM w dniach od 10 do 12 kwietnia 2018 r. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali B nr 62.

 

Dni Druku 3D w Kielcach

 

Targi co roku przyciągają wiele firm działających w branży materiałów, urządzeń do przyrostowego wytwarzania, w tym przedstawicieli najważniejszych producentów i dystrybutorów zarówno z Polski, jak i zagranicy. Wydarzenie cieszy się także dużym zainteresowaniem zwiedzających. W 2017 roku przestrzeń targową w ciągu trzech dni odwiedziło 12 tysięcy gości. Tegoroczne Dni Druku 3D w Kielcach odbywają się już po raz dziesiąty. Na jubileuszowej edycji targów nie mogło nas zabraknąć!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska B62, na którym zaprezentujemy drukarki 3D, systemy druku 3D wraz z urządzeniami do postprodukcji, a także skanery 3D. Dni Druku 3D w Kielcach to doskonała okazja do zapoznania się z naszą ofertą, a także do dyskusji z fachowcami. W trakcie targów będziemy służyć pomocą, udzielimy wskazówek co do wyboru technologii addytywnych i samych maszyn. Zaprezentujemy również proces skanowania 3D oraz pokażemy nasze realizacje usług druku 3D.    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *