Blog CadXpert
Druk 3D to nasza pasja
cedryk-blog

Cedryki 2017: Zdobyliśmy uznanie w 4 kategoriach!

Nagrody branżowe portalu Centrum Druku 3D rozdane. Emocje po gali wręczenia Cedryków 2017 już opadły, więc przyszedł czas na podsumowanie i relację z wydarzenia. Zarówno nasza firma, jak i same drukarki 3D z naszej oferty zostały nagrodzone aż w 4 kategoriach.

cedryk2017-blog

Nagrody branżowe portalu Centrum Druku 3D są wręczane na początku roku po uprzednim plebiscycie. W głosowaniu biorą udział wyłącznie eksperci i przedstawiciele branży przyrostowych metod wytwarzania. W związku z tym wszystkie wyróżnienia są niezwykle cenne, ponieważ świadczą o pozycji na rynku i szacunku konkurentów. Jako dystrybutorzy drukarek 3D i filamentów w klasie desktopowej oraz przemysłowej odbieraliśmy nagrody w następujących kategoriach:

  • Najlepszy Polski Dystrybutor Desktopowych Drukarek 3D i Filamentów Roku 2017
  • Najlepsza Zagraniczna Firma w klasie Industrial Roku 2017
  • Najlepsza Zagraniczna Desktopowa Drukarka 3D Roku 2017
  • Najlepsza Zagraniczna Firma w klasie Desktop Roku 2017

Stratasys liderem w klasie Industrial

Uroczyście ogłaszamy, że Stratasys został najlepszym producentem przemysłowych drukarek 3D w 2017 roku. Jako oficjalny dystrybutor systemów do druku 3D marki Stratasys czujemy z tego powodu powód do dumy. Statuetkę Cedryka odebrał Piotr Gurga, Dyrektor ds. technicznych w CadXpert. Stratasys zdeklasował rywali, zdobywając 245 punktów.

cedryki2017sys-blog

Piotr Gurga odbiera statuetkę dla zwycięzcy w klasie Industrial

 

To pierwszy raz, gdy nominowaliśmy firmy w tej kategorii, niemniej jednak jestem przekonany, że stanie się to już zwyczajem. Mimo obecności dużo większych korporacji, miejsca na podium rozdzieliły między siebie trzy firmy, które tworzą rynek druku 3D od samego początku jego istnienia. Zwycięzcą został uznany Stratasys, drugie miejsce przypadło 3D Systems, a trzecie EOS – mówi Paweł Ślusarczyk, redaktor naczelny portalu Centrum Druku 3D.

Formlabs nagrodzony w dwóch kategoriach

Kolejny ważny filar naszej oferty, czyli drukarka 3D The Form 2 marki Formlabs zajęła drugie miejsce w kategorii Najlepsza Zagraniczna Desktopowa Drukarka 3D Roku 2017. The Form 2 to zatem najlepsza drukarka 3D pracująca w technologii SLA. Formlabs został także doceniony w kategorii Najlepsza Zagraniczna Firma w klasie Desktop Roku 2017, co tylko umacnia pozycję jego urządzeń do druku 3D w tej branży.

Cieszymy się i jesteśmy dumni, że zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Najlepszy Polski Dystrybutor Desktopowych Drukarek 3D i Filamentów Roku 2017, a w naszej ofercie mamy drukarki 3D nagrodzone w kategoriach Desktop i Industrial. Dziękujemy za dowody uznania i gratulujemy rywalom, którzy z roku na rok stają się coraz bardziej wymagający. Razem tworzymy polską branżę druku 3D.    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *